Fit PLANER – planer czasu i strażnik diety

Pomysł na jego stworzenie zrodził się w lipcu. We wrześniu miałam już rozrysowany ołówkiem na kartkach gotowy koncept. Potem praca z graficzką, aby z kartek przenieść moje myśli i wizję do komputera. Następnie wybór papieru, materiału na okładkę, kolorów, wszystkie decyzje które jak je podejmę, są ostateczne ……. istna burza mózgów.
Wszystkie etapy powstawania wywoływały dreszcze. Uwielbiam etap tworzenia 😉
Wczoraj gotowy planer trafił na moje biurko. To co czułam trudno opisać słowami. Duma, ekscytacja….
Poznajcie Fit PLANER. Najlepiej będzie, jak przeczytacie wstęp jaki znajduje się na jego pierwszych kartach.

Wstęp

Każdy z nas o czymś marzy. Ma pragnienia i cele, które chciałby osiągnąć. Tymczasem tzw. proza życia i duża ilość codziennych obowiązków sprawiają, że czasem masz wrażenie, jakby czas, i tym samym całe życie, przeciekało Ci przez palce. Patrzysz na ludzi dookoła mających czas na rozwijanie swoich pasji, na pójście na fitness, do kina, kawę z koleżankami, wyjazdy, czy zwyczajnie przestrzeń zarezerwowaną tylko i wyłącznie dla siebie.  Zastanawiasz się wówczas, czy to Ty jesteś tak przytłoczona obowiązkami, czy to oni mają takiego farta.

Uwierz, ani jedno, ani drugie. Ani oni nie mają farta, ani Ty pecha. Różnica między Wami jest taka, że oni są po prostu lepiej zorganizowani. Tylko tyle i aż tyle!
Możesz sobie teraz pomyśleć, że co ja tam wiem. Przecież nie znam Cię i nie wiem, jak funkcjonujesz. To prawda. Jednak sama, będąc pracującą mamą dwójki dzieci, od pięciu lat prowadzącą własną firmę, mająca czas na siłownię, tenisa, kolejne studia, odpoczynek, który przy mojej niedoczynności tarczycy jest mi niezbędny jak powietrze wiem, jak organizować czasoprzestrzeń, aby na wszystko znaleźć czas i przy tym nie zwariować i nie osiwieć. 
W tym planerze nauczę Cię wszystkiego tego, co sama wypracowałam, i co doskonale się sprawdza.

Zanim podjęłam ryzyko prowadzenia własnej firmy, 12 lat pracowałam w dwóch innych, „dla kogoś”. Pracę zaczęłam równo ze studiami. I na uczelnię i do pracy dojeżdżałam 50 kilometrów w jedną stronę. Te 12 lat nauczyło mnie tego, że jeśli jest dobry plan, będzie i dobra realizacja. Nauczyło mnie dokładności, skrupulatności, odpowiedzialności za siebie i innych oraz tego, że nie ma rzeczy niemożliwych.

W planowaniu czasu jestem mistrzynią. Zabrzmiało nieskromnie? Być może, ale nie mogę nazwać tego inaczej. Wypracowałam to przez lata i nie wstydzę się tego. Jestem z tego dumna. Wielokrotnie słysząc te słowa od pacjentów i czytelników bloga napisałam o tym artykuł (czytaj). Przeczytało go 17,5 tysiąca osób. Ilość maili jaką otrzymałam po jego publikacji dała mi do myślenia. Pomyślałam, dlaczego nie pokazać Wam, jak to osiągnąć? Nauczyć Was planowania i skutecznej realizacji. Tak zrodził się pomysł na wydanie planera.

Podczas pracy nad jego kolejni kartami odbyłam kilkanaście poważnych rozmów z osobami, które potrzebowały rady, jak skutecznie zmienić swój sposób odżywania. Ale tak na stałe, nie na chwilę.
Od czego zacząć, na co zwracać uwagę, gdzie szukać motywacji i siły? Jak sobie poradzić z potknięciami, słabościami czy gorszymi dniami? Jak mieć nad tym kontrolę?

Osoby, które są ze mną od początku mojej blogowej działalności wiedzą, że lata temu sama schudłam 20 kilogramów. Przeszłam tę drogę. Wszystkie jej etapy przerobiłam na własnej skórze. Sukcesy, euforie, potknięcia, słabości, spadek motywacji…… Dałam radę. Bez efektu jojo, depresji i wyniszczenia organizmu. Od lat cieszę się szczupłą, wysportowaną sylwetką. Dobrym zdrowiem i energią każdego dnia.  

Nie mam farta. Nie urodziłam się pod szczęśliwą gwiazdą i skoro ja dałam radę, to i Ty też sobie poradzisz!

Fit planner to roczny kurs organizacji czasu zaczynający się dwunastoma tygodniami, w czasie których przejmiesz kontrolę nad swoim sposobem odżywiania i stylem życia. Tyle wystarczy, aby poznać swoje błędy, słabości, ale i mocne strony.
Może Ci się wydawać, że jesz zdrowo i tyle ile trzeba. Coś jednak nie gra. Masz problemy z utrzymaniem prawidłowej masy ciała, wypadają Ci włosy, skóra jest matowa, pozbawiona blasku, brakuje Ci energii i niespecjalnie podobasz się sobie w lustrze.
Podejmij wyzwanie!
Wyznacz sobie cel i jasno go określ.
Zdefiniuj postanowienia.
Nie wiesz jak? Karty planera Ci w tym pomogą. Będą drogowskazem, podpowiedzią. Będą Twoim strażnikiem. Pomogą Ci określić swoje wewnętrzne JA, polubić siebie i pokażą, jak traktować się z należytym szacunkiem.
Jesteś ogromną wartością i już czas, aby ktoś Ci to w końcu uświadomił.

Karty planera zrewidują Twoją spiżarnię, ustalisz priorytety, przyjrzysz się uważnie temu, co jesz oraz temu, co chcesz ukryć, także przed samą sobą. Systematycznie poddadzą Cię testowi czy pijesz tyle, ile powinnaś oraz czy nie zapominasz o warzywach i owocach. Po każdym takim teście i po każdym kolejnym tygodniu będziesz wiedziała, jakie popełniasz błędy.

Po 12 tygodniach poczujesz się silna i pełna energii.

Czy Fit PLANER jest dla mnie?

Masz problem z organizacją dnia codziennego? Przychodzi wieczór, a Ty niewiele zrobiłaś?
Masz wrażenie, że czas przecieka Ci przez palce? 
Nie potrafisz jasno określić celów, choć masz świadomość, że jest coś co powinnaś zmienić i coś nad czym musisz popracować?
Chorujesz na coś, a mimo to ciągle się zaniedbujesz?
Co myślisz, patrząc co rano w lustro? Lubisz osobę którą tam widzisz?
Czy umiesz dostrzec w sobie to, co dobre?
Myślałaś kiedyś o tym, czy jest coś, za co możesz podziękować? Co jest w Tobie dobre?
Potrzebujesz pomocnej dłoni?
Konkretów? Tabelek, harmonogramu, pomocy w ustaleniu celu, motywacji, kart “sprawdzam”?
Jeśli tak, ten FitPLANER jest dla Ciebie!

FitPLANER jest narzędziem na cały rok, ale pracę z nim możesz rozpocząć w dowolnym momencie, ponieważ nie jest on kalendarzem. Na jego kartach sama wpisujesz datę i dzień tygodnia.
Każdy miesiąc zaczyna się planem miesięcznym, w którym określisz cele i priorytety, a które zweryfikujesz po jego zakończeniu. 
Planer zaczyna się 12 tygodniami specjalnymi, podczas których zmienisz lub uporządkujesz swój styl życia i sposób odżywiania. Przejmiesz kontrole. Zajrzysz w głąb siebie. Poznasz swoje słabe, ale i mocne strony. Polubisz siebie. Zostawisz z tyłu to, co złe i będziesz przeć do przodu, nie oglądając się za siebie.
Czy jesteś na to gotowa?

Opis Fit PLANERA:

  • wymiary: 15 cm x 22 cm
  • 324 strony
  • papier kredowy
  • twarda oprawa, płócienna, w trzech kolorach do wyboru: pastelowy róż, pastelowy błękit, jasny szary
  • dwie tasiemki do zaznaczenia kluczowych stron 
  • wewnątrz kieszonka np. na receptę którą trzeba wykupić
    W kieszonce oryginalnie znajduje się zestaw 4 arkuszy naklejek do samodzielnego, wedle uznania, ozdabiania planera na każdą porę roku. Zestaw naklejek na wiosnę, lato, jesień i zimę.
  • lista zakupów z magnesem do przyczepienia na lodówkę – 64 kartki, czyli na każdy tydzień roku plus kilka dodatkowych, jeśli np. planujesz jakąś ważną uroczystość rodzinną

Fit PLANER jest do kupienia tylko i wyłącznie w moim sklepie. Jego cena wraz z akcesoriami to 89,90 zł
Przejdź do sklepu (klik)
Nie mogę pokazać całości wnętrza, pokażę jednak kilka stron 😉 

Fit PLANER – planer czasu i strażnik diety
3.3 (66.47%) 34 vote[s]

102 komentarze

jaDodano:  8 Luty 2019 - 11:49
Świetne :) A kiedy możemy spodziewać się nowej książki?
Małgosia, Qchenne - InspiracjeDodano:  8 Luty 2019 - 11:56
W marcu. Jest opóźnienie niezależne od nas.
Odpowiedz
KasiaDodano:  8 Luty 2019 - 11:54
Tak ważny jest odpoczynek dla naszego zdrowia..ja jestem cały czas na nogach cały czas szukam sobie zajęcia , w ciągu dnia nie usiąde ani na chwilę choćby poczytać książkę( oczywiście jem na siedząco)gdybym usiadła to mam straszne wyrzuty sumienia , ze siedzę i nic nie robię a to ze np. obiad mi się odłoży w boczkach ,, jak to pokonać Gosiu????
EDodano:  8 Luty 2019 - 17:46
Mam dokładnie to samo... Planner bardzo ładny, tylko niestety cena trochę zaporowa
MonikaDodano:  8 Luty 2019 - 21:28
Ja Cię rozumiem, mam tak samo. Czasami tylko odpocznę, aby mieć siłę za chwilę dalej lecieć i coś robić, sprzątać, układać, poprawiać, wyrównywać, zamieść, wstawić, wywiesić pranie itd.
DominikaRDodano:  13 Luty 2019 - 9:55
Mi na taki stan pomogła terapia. Mówię całkiem poważnie. Przez wiele lat miałam w sobie ogromne wyrzuty sumienia, że zrobiłam niewystarczająco dużo. Nadchodził wieczór a ja sobie wyrzucałam, że mogłam zrobić więcej. Nie spędzałam czasu na żadnych przyjemnościach, nie oglądałam filmów \"bo szkoda czasu\". A jak już mój organizm dawał znaki, że już nie daje rady, to dół na maksa i jeszcze bardziej pogłębiająca się myśl, że nie daję rady, że jestem beznadziejna. To się nazywa nerwica i ona odbiera przyjemność życia... nie mówię, że teraz jest idealnie, ale o niebo lepiej. Do psychologa chodzę już 2 lata - dużo pracy nad sobą potrzeba i przede wszystkim czasu. To niestety nie jest tak, że pójdziemy do specjalisty, on nam powie co zrobić i już będziemy wiedzieć jak żyć. Musimy to przetrawić w sobie. Wiele razy miałam taką sytuację, że rozmawiałam z psycho o jakimś temacie, a dopiero po kilku miesiącach do mnie to coś dotarło, że odczułam to w sobie. Praca nad sobą, pozwolenie sobie na odpoczynek, dać prawo sobie na różne rzeczy i odwaga, by pójść do specjalisty. On nigdy nie oceni, zawsze patrzy obiektywnie. I wbrew pozorom, jesteśmy do siebie bardzo podobni, schematyczni. Psycholog się na tym zna i naprawdę - jak patrzę na siebie co zmieniło się w przeciągu tych dwóch lat... niebo a ziemia. Jestem spokojniejsza, czuję wręcz w brzuchu, że mam \"rozluźniony\". Przez wiele lat byłam cała spięta i nawet nie miałam świadomości, ze jestem taka spięta tam w środku. Dopiero teraz czuję różnicę. Polecam z całego serca wybrać się do psychologa i poukładać sobie :) Życie jest za krótkie, by tak gonić.
Magda Dodano:  13 Luty 2019 - 18:41
Kochana masz zupełną rację ...proszę napisz do mnie na fb....Magdalena Sobejko .pozdr
DominikaRDodano:  15 Luty 2019 - 18:08
Nie wiem czy to była do mnie wiadomość? + Magdalen Sobejko na fb jest kilka :) Pozdrawiam.
Odpowiedz
OlaDodano:  8 Luty 2019 - 11:56
Planer zakupiony. Mam nadzieję, że będzie wart swojej ceny :)
Odpowiedz
OlgaDodano:  8 Luty 2019 - 12:04
Swój już mam :) (szary) <3
Odpowiedz
DorotaDodano:  8 Luty 2019 - 12:05
Rezerwuje jeden, rozowy ;)) Kupie jak tylko wroce z pracy. Kochana gratuluje kolejnego \" dziecka \"!!;))) Nie moge sie doczekac planera od Ciebie.
Małgosia, Qchenne - InspiracjeDodano:  8 Luty 2019 - 12:15
Dziękuję ;)
Odpowiedz
DankaDodano:  8 Luty 2019 - 12:23
Zamówiony niebieski :-). Mąż się w końcu zgodził ale się cieszę :-) jak dziecko
WikiDodano:  10 Luty 2019 - 18:02
Eee...jak to mąż się zgodził?
Odpowiedz
EwaDodano:  8 Luty 2019 - 12:26
Szary jest mój! :D Siostra już oczami wywraca, bo to jest mój trzeci, ale ten jest totalnie inny :D. Gratuluję Małgosiu :)
Małgosia, Qchenne - InspiracjeDodano:  8 Luty 2019 - 12:35
Dziękuję ;)
Odpowiedz
MagdaDodano:  8 Luty 2019 - 12:36
Małgosiu czy planer będzie dostępny również w marcu tak jak nowa książka czy jest ich ograniczona liczba? Nie mieszkam w Polsce,więc bede zamawiac na adres przyjaciolki,ktora pozniej mi go wysle,wiec chcialabym zamowic oba produkty razem,ale nie chcialabym przegapic momentu,w ktorym planery sie wyprzedadzą. Mam tez drugie pytanie a propo diety. Moja przyjaciòłka cierpi na skleroderme,ostatnio wspominałaś że dieta jest bardzo ważna w chorobach autoimmunologicznych,namawiam ją na diete u Ciebie,czy myślisz że dieta pomogłaby w jej przypadku? Pozdrawiam Magda
Małgosia, Qchenne - InspiracjeDodano:  11 Luty 2019 - 9:25
Będzie dostepny bo zamówiliśmy w weekend dodatkowe egzemplarze.
Odpowiedz
EmiliaDodano:  8 Luty 2019 - 12:37
Plener zakupiony Małgosiu! Wierze, że teraz konsekwentnie dzięki nowego przyjacielowi przejdę całą dietę, którą mi rozpisałaś. Dziękuję! Pozdrawiam, Emilia.
Odpowiedz
AgaDodano:  8 Luty 2019 - 12:39
Małgosiu czytasz w moich \"potrzebach \" . Chcę go i kupię. Tylko mogę tu zamówić czy np.w Empiku też go kupię?
Małgosia, Qchenne - InspiracjeDodano:  8 Luty 2019 - 12:48
Tylko u mnie w sklepie.
Odpowiedz
MartaDodano:  8 Luty 2019 - 12:45
Super planer! Ale zastanawia mnie jedna rzecz odnośnie wody (widziałam na instagramie stronę planera z wodą). Czy można całkowicie dzienne picie wody zastąpić herbatami ziołowymi, np. miętową? Czy jest jednak jakaś ilość czystej wody, którą należałoby wypić w ciągu dnia? Latem woda to nie problem, a zimą wolę jednak popijać herbatkę miętową, nawet 2-3 L wypijam... Woda jedynie w trakcie uprawiania sportu :) Pozdrawiam!
Małgosia, Qchenne - InspiracjeDodano:  8 Luty 2019 - 12:48
Można zastąpić ziołową lub owocową niesłodzoną herbatą.
Odpowiedz
OlgaDodano:  8 Luty 2019 - 12:50
Swój już mam :) (szary) <3
Odpowiedz
ElkaDodano:  8 Luty 2019 - 12:51
Gratulacje z powodu tego nowego projektu, Małgosiu :) bardzo mnie inspirujesz a poza tym Twój blog jest strażnikiem i motywatorem dla mojego zdrowego odżywiania i utrzymywania figury, poważnie!
Małgosia, Qchenne - InspiracjeDodano:  11 Luty 2019 - 9:25
Dziękuję ;) Ściskam mocno ;)
Odpowiedz
MartynaDodano:  8 Luty 2019 - 13:15
Aaa, gratulacje! Świetny pomysł! Widziałam w Biedronce jakieś fit plannery i nawet miałam brać, ale uznałam, że Twoja dieta jest wystarczającą motywacją. Swoją drogą, rozpoczęcie diety było dla mnie wyzwaniem oranizacyjnym, które wymusiło zaplanowanie kolejnych dni i zakupów :) Jestem pewna, że Twój produkt jest zaplanowany od A do Z i pomoże wielu osobom w takim zdrowotnym ogarnięciu się. Powiedz mi proszę, czy tam znajdą się jakieś porady jak skomponować własne posiłki? Właśnie stoję przed dylematem czy zamawiać kontynuację diety, czy też może spróbować na własną rękę gotować inspirując się dotychczasowymi przepisami. Czy ewentualnie doradzasz swoim pacjentom w jaki sposób powinni komponować dietę sami?
Małgosia, Qchenne - InspiracjeDodano:  11 Luty 2019 - 9:24
Tak, ala osób na diecie, diecie ode mnie czy po prostu, jak ktoś sam planuje posiłki będzie bardzo pomocny. Palner nie zawiera porad.
Odpowiedz
ReginaDodano:  8 Luty 2019 - 13:40
Hallo Malgosiu a do Niemiec tez wysylasz bo jestem zainteresowana pozdrawiam
Małgosia, Qchenne - InspiracjeDodano:  8 Luty 2019 - 14:32
Ustalam warunki.
Odpowiedz
PAULADodano:  8 Luty 2019 - 13:45
AAAAAA ALE MEGA POWER! WYKUPIONE! Styczeń rozpoczęłam z dietą od Ciebie. A teraz ten słodki calendar, będzie mnie dodatkowo mobilizować do zdrowego odżywiania! bo w łuszczycy to najważniejsze ;=) ah ale ucudawniasz mi pracę ! udanego dnia!
Małgosia, Qchenne - InspiracjeDodano:  8 Luty 2019 - 14:31
Ciszę się kochana. Dziękuję ;)
Odpowiedz
KarolinaDodano:  8 Luty 2019 - 14:40
Czy jak dokonałam zakupu to powinnam dostać jakąś wiadomość na maila? Pytam, bo nic nie dostałam 😌
Małgosia, Qchenne - InspiracjeDodano:  11 Luty 2019 - 9:23
Tak. Sprawdź w spamie.
KarolinaDodano:  11 Luty 2019 - 10:06
Sprawdziłam. Brak takiej wiadomości. Wysłałam wiadomość w tej sprawie ma podany poniżej mail. Bardzo proszę o odpowiedź
Odpowiedz
Ange76Dodano:  8 Luty 2019 - 14:51
Gratulacje, Małgosiu! Wszystkie okładki śliczne, a wnętrze widać, ze dopracowane. na pewno będzie to kolejny sukces sprzedażowy :)
Małgosia, Qchenne - InspiracjeDodano:  11 Luty 2019 - 9:16
Dziękuję Ci kochana. Już jest ;) Nie spodziewałam się takiej ilości zamówień ;) Bardzo dziękuję ;)
Odpowiedz
KasiaDodano:  8 Luty 2019 - 15:23
Ja już zamówiłam Planer i książkę :) Mimo tego, że obserwuję Gosiu Twój profil od dawna jeszcze nie byłam posiadaczką Twojej książki...wiec zamówiłam za jednym razem :)
Małgosia, Qchenne - InspiracjeDodano:  11 Luty 2019 - 9:10
Cieszę się ;)
Odpowiedz
AniaDodano:  8 Luty 2019 - 15:59
Witam p.Małgosiu gratuluję kolejnego sukcesu!! Ja troszeczkę z innej beczki zbliża się wiosna i zawsze robię sobie na wiosnę kurację z ziemi okrzemkowej a co Pani myśli o Chlorelli ? Co lepsze dla egzemy? I czy lepiej chlorelle w tabletkach czy w proszku? Pozdrawiam Ania
Małgosia, Qchenne - InspiracjeDodano:  11 Luty 2019 - 9:16
Aniu możesz zrobić sobie kurację z chlorelli. Czy w proszku czy w tabletkach, nie ma znaczenia. To zależy czy smak chlorelli np. w koktajlu będzie przez Ciebie akceptowalny. Zdradzę że dla mnie nie jest ;) i wolę tabletki.
Odpowiedz
DominikaDodano:  8 Luty 2019 - 16:36
Witam Gosiu czy będę cały czas w sprzedaży No chciałam kupić razem z książką 😀🙏
Małgosia, Qchenne - InspiracjeDodano:  11 Luty 2019 - 9:22
Tak, będę cały czas w sprzedaży. Pracę z planerem możesz zacząć w dowolnym momencie.
Odpowiedz
urszulkakaDodano:  8 Luty 2019 - 17:03
super produkt wyjątkowy :)
Małgosia, Qchenne - InspiracjeDodano:  11 Luty 2019 - 9:09
Dziękuję ;)
Odpowiedz
IzaDodano:  8 Luty 2019 - 17:50
O rany jak się cieszę, że kupiłam :-) oczywiście koleżanki w pracy mnie wyśmiały ale mam je gdzieś;-)
DorotaDodano:  11 Luty 2019 - 15:32
A co w tym smiesznego?:) Jak zobacza efekty to same zamowia planer albo diete u Gosi😁
Odpowiedz
BeataDodano:  8 Luty 2019 - 18:13
Witam. Czy wplaty mozna dokonac rowniez przelewem na poczcie czy w banku?
Małgosia, Qchenne - InspiracjeDodano:  11 Luty 2019 - 9:21
Beatko pytaj poprzez sklep@qchenne-inspiracje.pl Ja już się w takie szczegóły nie wgryzam.
Odpowiedz
LucynaDodano:  8 Luty 2019 - 19:04
Jest w tym planerze coś magicznego?co mnie \"uskrzydli \"? Doda chęci, motywacji? Nie mam siły, aby coś wpisać w takim miejscu, jak planer, a co dopiero to wykonać...
Małgosia, Qchenne - InspiracjeDodano:  11 Luty 2019 - 9:14
Lucyno, jeśli chcesz coś zmienić w sowim życiu, planer bardzo Ci w tym pomoże. Będzie motywatorem i strażnikiem. Mówiłam na instagramie w story, że to będzie taki bat nad głową. Jeśli jednak nie chce Ci się, to musisz zaakceptować miejsce w jakim jesteś. Po prostu. Bez pracy nie ma kołaczy. Jeśli chcesz zredukować masę ciała, masz problemy zdrowotne, to żadna nawet najlepsza dieta Ci nie pomoże jeśli TY sama nie powiesz sobie: tak, chcę tego i zrobię wszystko aby tak się stało.
LucynaDodano:  11 Luty 2019 - 10:17
Dziękuję za te słowa, jestem w oczekiwaniu na Twoją dietę, wiąże z tym ogromną nadzieję na zmiany...
Odpowiedz
AngelikaDodano:  8 Luty 2019 - 19:48
Cześć Małgosiu! Gratuluję Ci kolejnego zrealizowanego projektu! Przymierzam się do zakupy jednocześnie mam pytanie czy w planerze znajdzie się miejsce na zapiski typowo \"życiowe\" zrobić to i to, priorytety itd? Rozumiem, że jest to FITplaner, ale piszesz o ogarnięciu czasu, życia i jestem ciekawa czy znajdę na to miejsce :) z góry dziękuję za odpowiedź, Pozdrawiam
Agnieszka GDodano:  8 Luty 2019 - 21:10
Witaj Małgosiu, wiem, że nie układasz diet dla dzieci. Chciałabym więc zapytać, od jakiego wieku można u Ciebie taką dietę zamówić? Myślę o mojej córce, która końcem kwietnia kończy 18 lat. Czy mogę mieć nadzieję, że ułożyłabyś dla niej dietę ?
Małgosia, Qchenne - InspiracjeDodano:  11 Luty 2019 - 9:23
Tak. Planer żywieniowy jest na 12 tygodni. Reszta na pozostałą cześć roku to planer czasu.
Odpowiedz
KASIADodano:  9 Luty 2019 - 7:52
Kupiony 🙈😊
Małgosia, Qchenne - InspiracjeDodano:  11 Luty 2019 - 8:58
Super ;)
Odpowiedz
MagdaDodano:  9 Luty 2019 - 21:10
Witam, w piatek rano zakupilam planer (szary) wraz z ksiazka, pieniadze zeszly z konta, ale nie dostalam zadnego maila z potwierdzeniem zakupu, nr zamowienia...czy to normalne??? B prosze o odpowiedz
Małgosia, Qchenne - InspiracjeDodano:  11 Luty 2019 - 8:57
Sprawdź w spamie. Powinnaś otrzymać. Jeśli nie znajdziesz, napisz maila na adres sklep@qchenne-inspiracje.pl
Odpowiedz
JagodaDodano:  9 Luty 2019 - 23:30
Czy dla 60 + też wprowadzi porządek i ład organizacyjny w
Małgosia, Qchenne - InspiracjeDodano:  11 Luty 2019 - 8:55
Oczywiście. Wiek nie ma tu znaczenia.
Odpowiedz
Marta S.Dodano:  10 Luty 2019 - 9:27
Dziekujemy ze tak o nas myslisz ❤ jestes cudowna Małgosiu ☺
Małgosia, Qchenne - InspiracjeDodano:  11 Luty 2019 - 8:54
Dziękuję kochana ;)
Odpowiedz
BeataDodano:  10 Luty 2019 - 9:30
Jestem u Ciebie od samego od początku blog. Od czasu miksu śniadaniowego i pierwszych przepisów z podaną kalorycznością. Z wagą nie miałam większych problemów nigdy ale Twoje przepisy i porady bardzo mi się podobają. Tak jak i cały pomysł z planerami. Pozdrawiam!
Małgosia, Qchenne - InspiracjeDodano:  11 Luty 2019 - 8:54
Dziękuję ślicznie ;)
Odpowiedz
KasiaDodano:  10 Luty 2019 - 13:21
Gosiu widziałam na insta Twoje danie owsianka na wodzie do tego mus truskawkowy z woda plus migdały;-) -jak zrobić taki mus? - to danie było na sniadanie czy na 2 sniadanie?
Małgosia, Qchenne - InspiracjeDodano:  11 Luty 2019 - 8:53
To danie było na drugie śniadanie. Mus robisz miksując owoce z odrobiną wody.
Odpowiedz
Gosia MikolajczykDodano:  11 Luty 2019 - 0:06
Witam Małgosiu, czy wysyłasz planer za granicę ( UE) ?
Małgosia, Qchenne - InspiracjeDodano:  11 Luty 2019 - 8:48
Prawdopodobnie będziemy wysyłać, ale trzeba ustalić koszty bo jak orientowaliśmy się przy książce to były ogromne.
Odpowiedz
MaLenaDodano:  11 Luty 2019 - 10:22
Małgosiu, jaką patelnię polecasz? Kurczę, co nie kupię to szybko powloka schodzi.
Małgosia, Qchenne - InspiracjeDodano:  11 Luty 2019 - 12:06
Musisz patrzeć aby był to prawdziwy teflon, nie powłoka.
Odpowiedz
??Dodano:  11 Luty 2019 - 11:24
Cześć Małgosiu. Czy wysłałaś wszystkim, którzy wysłali formularz do 28.11, wycenę diety w piątek? Ja nie dostałam, a wysłałam formularz właśnie 28.11.
Małgosia, Qchenne - InspiracjeDodano:  11 Luty 2019 - 12:06
Wszystkim. Napisz do mnie wiadomość na qchenneinspiracje@gmail.com a sprawdzę
??Dodano:  11 Luty 2019 - 21:27
Napisałam
Odpowiedz
MartaDodano:  11 Luty 2019 - 15:42
Małgosiu czy odpowiedziałaś dzisiaj na wszystkie maile ? Ja nadal czekam. Może w spamie znowu u Ciebie wyladowalam?
Małgosia, Qchenne - InspiracjeDodano:  11 Luty 2019 - 18:05
Dziś nie. Mam migrenę i 38 temperatury. Dziś robię tylko najpilniejsze rzeczy. Na maile sklepowe odpowiada obsługa sklepu.
Odpowiedz
JoannaDodano:  11 Luty 2019 - 17:19
W jaki sposób można zrobić napar z siemienia lnianego (ziarenek)? Jak długo się gotuje? Mam 20 miesięczną córkę, która wymiotuje i ma biegunki
Małgosia, Qchenne - InspiracjeDodano:  12 Luty 2019 - 11:26
Odsyłam do posta Akcja Regeneracja.
Odpowiedz
KasiaDodano:  11 Luty 2019 - 17:20
Gosiu jak jesz na 2 śniadanie np. płatki owsiane do tego mus truskawkowy plus migdały to co masz wtedy na 1 śniadanie? Bardzo mnie inspirują takie Twoje podpowiedzi.
Małgosia, Qchenne - InspiracjeDodano:  12 Luty 2019 - 11:25
W tamten dzień który pokazałam na insta miałam jajka na miękko plus chleb czystoziarnisty z pesto.
Odpowiedz
K.M.Dodano:  11 Luty 2019 - 18:08
Zdrowka Malgosiu 😘😘😘😘
Odpowiedz
AlicjaDodano:  11 Luty 2019 - 19:37
Jeszcze nie mam planera, a już zmotywowałaś mnie do zebrania się na jogę:) U mnie problem polega na tym, że pięknie mam wszystko rozplanowane, na kolorow, w kalendarzu, ale co z tego, jeśli potem się tego nie trzymam ..:(
Małgosia, Qchenne - InspiracjeDodano:  12 Luty 2019 - 11:25
Jeśli kalendarz który stworzyłaś jest piękny, kolorowy, uporządkowany, to trzymanie się planu jest dużo łatwiejsze.
Odpowiedz
MaLenaDodano:  11 Luty 2019 - 21:05
Małgosiu, masz może pomysł co to może być...mój mąż odczuwa mrowienie w opuszkach palców?
Małgosia, Qchenne - InspiracjeDodano:  12 Luty 2019 - 11:24
Oj przyczyn może być naprawdę dużo. Nie chcę tu rzucać hipotez i straszyć. Należy wybrać się do lekarza.
Odpowiedz
LenaDodano:  12 Luty 2019 - 6:51
Dzień dobry Gosiu :) czy masz w planach w najbliższych tygodniach post dotyczący przewlekłych chorób jelit, postępowania przy nich, zawierający Twoje wskazówki, jak to wszystko „ogarnąć”, co włączyć do suplementacji etc? Bardzo chciałabym coś takiego u Ciebie przeczytać, Twoje teksty są zawsze wartościowe i czerpię z nich ogrom wiedzy... kwestia jelit mnie samej dotyczy, dlatego tak czekam na wpis o nich u Ciebie. Życzę zdrówka i duuuużo siły-odnośnie wpisu na ig:)
Małgosia, Qchenne - InspiracjeDodano:  12 Luty 2019 - 11:28
Lenko tak. Planuję cały cykl o chorobach zapalnych jelit. Dziękuję za życzenia zdrowia. Już wychodzę na prostą ;)
Odpowiedz
MagdaDodano:  12 Luty 2019 - 10:05
Małgosiu, mam pytanie odnośnie kontynuacji diety. Dietę zakupiłam u Ciebie 4 lata temu. Chciałabym ją powtórzyć i zamówić kontynuację. Czy wystarczy jak napiszę do Ciebie dwa tygodnie przed końcem diety, czy mam złożyć nowy formularz z prośbą o napisanie diety? Byłabym wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam i życzę zdrowia:)
Małgosia, Qchenne - InspiracjeDodano:  12 Luty 2019 - 11:28
Napisz do mnie na adres z którego korespondowałyśmy jak byłaś na diecie.
Magda Dodano:  12 Luty 2019 - 13:57
Świetnie 😉 Odezwę się za ok 2 miesiące. Właśnie dostałam email od kuriera i czekam na przesyłkę. Z FITPLANEREM musi się udać tym razem Pozdrawiam serdecznie
Odpowiedz
PaulaDodano:  12 Luty 2019 - 13:52
Małgoś, pytanie z innej beczki. Jestem u Ciebie na diecie. Obecnie 6tydzień. Czy przy łuszczycy mogę pójść oddać krew jako dawca?
Małgosia, Qchenne - InspiracjeDodano:  13 Luty 2019 - 15:39
Szczerze powiem, nie wiem. Nie słyszałam aby łuszczyca dyskwalifikowała ale musisz zapytać lekarza.
Odpowiedz
EmilkaDodano:  12 Luty 2019 - 20:24
Mam ochotę na różowy :) Małgosiu, co sądzisz o komponowaniu posiłków zgodnie z zasadą niełączenia węglowodanów z białkami? Chodzi mi o zastosowanie na redukcji. Będę wdzięczna za każdą sugestię :)
Małgosia, Qchenne - InspiracjeDodano:  13 Luty 2019 - 15:37
Nie jest to konieczne i nie ma przełożenia na efekty redukcji.
Odpowiedz
DankaDodano:  12 Luty 2019 - 21:18
Kupiłam, mam, przyszedł dzisiaj. Jestem dość zorganizowaną osobą. Całe swoje życie goniłam robotę, od wczesnego rana do późnej nocy. Chwila odpoczynku wywoływała wyrzuty sumienia...Teraz już jako dojrzała kobieta znam siebie i swoje życie bardzo dobrze. Wiem, że nie mogę się spodziewać realizacji żadnych planów w 100%. Wszystko super zaplanowane, a tu życie pisze swoje scenariusze...
Odpowiedz
EwaDodano:  13 Luty 2019 - 10:43
Cy planer jest też dla osób będących na diecie redukcyjnej od Ciebie Małgosiu? Czy on w czymś nam pomoże?
Małgosia, Qchenne - InspiracjeDodano:  13 Luty 2019 - 15:34
Zdecydowanie tak. Będzie takim bacikiem i policjantem który będzie Cię pilnował.
Odpowiedz
EWADodano:  13 Luty 2019 - 13:22
Czy będąc na diecie redukcyjnej od Ciebie przyda nam się ten planer?
Małgosia, Qchenne - InspiracjeDodano:  13 Luty 2019 - 15:33
O tak. Będzie takim batem nad głową. Żandarmem.
Odpowiedz
googlesDodano:  29 Marzec 2019 - 5:55
Twój komentarz został wysłany do zatwierdzenia przez administrację.
Odpowiedz
Dodano:  28 Kwiecień 2019 - 5:31
Twój komentarz został wysłany do zatwierdzenia przez administrację.
Odpowiedz
Oferty
img1
DIETA INDYWIDUALNA
redukcja, Hashimoto, NT, IO, PCOS, WZJG, cukrzyca, fodmap i in.
ZAMÓW
img1
MOJE KSIĄŻKI
porady żywieniowe i przepisy bezglutenowe, bezmleczne i bezjajeczne
ZAMÓW
img1
PLANER CZASU I STRAŻNIK DIETY
Zmień nawyki żywieniowe w 12 tygodni, planuj i organizuj przez 365 dni
ZAMÓW
img1
GOTOWE JADŁOSPISY NA CAŁY ROK
dla osób zdrowych
CZYTAJ WIĘCEJ
img1
ZRÓB ZAKUPY
Sklepy oferujące rabaty dla moich czytelników
CZYTAJ WIĘCEJ
Facebook
Used for the like, share, comment, and reaction icons

Ola: niedoczynność tarczycy i przewlekłe zapalenie żołądka.
Piękne efekty 💪💪💪 ❤️❤️❤️
... Zobacz więcejZobacz mniej

Ola: niedoczynność tarczycy i przewlekłe zapalenie żołądka. 
Piękne efekty 💪💪💪 ❤️❤️❤️

Skomentuj na Facebooku

Gosia jest najlepsza 😍❤ brawo dla Ciebie też 👏👏👏

Bernadetta Wozowczyk

Brawo😊

View more comments

Pokaż poprzedni wpis
Masz problem z utrzymaniem zdrowych nawyków żywieniowych ?
Mam coś, co Ci pomoże !
Czytaj więcej