Img

IBS Zespół jelita drażliwego (e-book) oraz dieta gotowa low FODMAP w IBS i SIBO etap pierwszy

Kochani, troszeczkę przyszło Wam poczekać, ale mogę Was zapewnić że było warto i dziś z ogromną przyjemnością mogę ogłosić premierę e-booka IBS Zespół jelita drażliwego, Zasady postępowania, diagnostyka, zalecenia dietetyczne, suplementacja oraz lekkostrawnej diety gotowej low FODMAP w IBS i SIBO - etap I.
Obydwa produkty dedykowane są osobom borykającym się z dolegliwościami żołądkowo - jelitowymi, takimi jak wzdęcia, gazy, biegunki czy ból w obrębie żołądka i jelit. Wiadomości z ebooka pomogą Wam zrozumieć istotę tych zaburzeń (patofizjologia), poznać kryteria rozpoznania, zasady postępowania leczniczego oraz żywieniowego, jak również zalecenia dotyczące suplementacji z podaniem konkretnych produktów. 
Ponieważ bardzo dużo osób zmagających się z dolegliwościami żołądkowo - jelitowymi zmaga się także z problemami skórnymi oraz zaburzeniami gospodarki żelazem (niska ferrytyna) uwzględniłam te dwie kwestie w suplementacji.

Osoba decydująca się na skorzystanie z diety gotowej low FODMAP powinna zapoznać się z informacjami zamieszczonymi w e-booku IBS Zespół jelita drażliwego, Zasady postępowania, diagnostyka, zalecenia dietetyczne, suplementacja. Treść publikacji powstała w oparciu o aktualną wiedzę medyczną (EBM) oraz moją pięcioletnią praktykę z pacjentami. 

Aktualnie do końca maja 2021 nie ma do mnie żadnych wolnych terminów na współpracę indywidualną dla nowych pacjentów. Zapisy dla nowych pacjentów na czerwiec 2021 zostaną uruchomione końcem kwietnia. O dokładnym terminie zapisów będę informowała.
Liczba chętnych na konsultację i indywidualną dietoterapię każdorazowo przekracza liczbę dostępnych miejsc, dlatego powstały gotowe plany i ogromnie się cieszę że z nich korzystacie, zwłaszcza podczas okresu oczekiwania na współpracę indywidualną. Jestem przekonana, że informacje z nowego ebooka oraz nowej diety gotowej pomogą wielu osobom.

 

IBS Zespół jelita drażliwego, Zasady postępowania, diagnostyka, zalecenia dietetyczne, suplementacja
(przejdź do sklepu aby kupić e-booka)

Spis treści:

  1. Wstęp
  2. Definicja zespołu jelita drażliwego (IBS)
  3. Patofizjologia
  4. Życie z IBS
  5. Rozpoznanie
  6. Postępowanie lecznicze
  7. Ogólne zalecenia żywieniowe
  8. Interwencja probiotyczna i suplementacja
  9. Interwencja dietetyczna
  10. Bibliografia
E-book dieta gotowa low FODMAP w IBS i SIBO etap pierwszy

E-book zawiera:

Co ważne:

Dieta zawiera:

Kaloryczność - 1600 kcal, 1800 kcal, 2000 kcal, 
Ilość posiłków dziennie – 4
Rozkład makro: 18% białka, 36% tłuszczu, 46% węglowodanów,

Niektóre (nie wszystkie) potrawy z diety:

Dieta jest dobrze zbilansowana i odpowiednia dla osób chcących zredukować masę ciała, także w insulinooporności, hiperinsulinemii, cukrzycy typu II, niedoczynności tarczycy, chorobie Hashimoto, trądziku, łuszczycy, egzemie, AZS, refluksie, celiakii, reumatoidalnym zapaleniu stawów.
Dieta nie jest dostosowana do osób z nietolerancją histaminy. Dla osób z nietolerancją histaminy powstanie osobny produkt i e-book merytoryczny.

Kliknij w interesujący Cię plan żywieniowy i poznaj szczegóły.

 

SPRAWDŹ INNE OFEROWANE DIETY (klik).
Copyright 2021 Qchenne-inspiracje.pl

All rights Reserved