fbpx

INDYWIDUALNA OPIEKA DIETETYCZNA

Brak miejsc na współpracę indywidualną dla nowych pacjentów do końca grudnia 2022.

Spróbuj skorzystać z przygotowanych przeze mnie gotowych planów dietetycznych, które znajdziesz na stronie GOTOWE DIETY.

Dieta to sposób odżywiania. Nie na chwilę, ale na całe życie, zwłaszcza jeśli zmagasz się z chorobą.
Ma być smaczna, szybka i łatwa w przygotowaniu. Oparta o ogólnodostępne produkty oraz dostosowana do Twojego trybu życia. Jako mama dwójki dzieci doskonale zdaję sobie sprawę jak cenny jest czas i że nikt nie ma go na tyle dużo, aby pół dnia spędzić w kuchni przygotowując posiłki.

dieta indywidualna online

Sześcioletnie doświadczenie moje i moich pacjentów pokazuje i udowadnia, że właściwie dobrana dieta daje fantastyczne rezultaty.
Składniki odżywcze w naszym jedzeniu stanowią o składzie naszych komórek i hormonów (są cegiełkami do ich budowy).

Dietoterapia to moja pasja. Jej nadrzędnym celem oprócz poprawy stanu zdrowia, eliminacji dokuczliwych objawów, poprawy samopoczucia oraz poprawy wyników badań, jest także zminimalizowanie oraz odrzucenie zbędnej farmakoterapii. To ogromnie ważne ponieważ każdy lek ma swoje skutki uboczne. Jeśli więc dzięki dietoterapii oraz zmianom w stylu życia można zmniejszyć dawki leków lub całkowicie z nich zrezygnować to dlaczego tego nie zrobić (zawsze w porozumieniu z lekarzem prowadzącym).
Specjalizuję się w dietoterapii niedoczynności tarczycy i choroby Hashimoto (sama żyję z tą chorobą) oraz innych chorób z autoagresji, chorób zapalnych jelit (IBS, SIBO, WZJG), zaburzeń glikemii (cukrzycy, insulinooporności), PCOS oraz problemów skórnych (trądzik, egzemy, łuszczyca).
Regularnie uczestniczę w szkoleniach i konferencjach z zakresu dietoterapii w/w schorzeń. Stale poszerzam swoje kwalifikacje.

Decydując się na współpracę ze mną będziesz jeść pysznie i to na co zasługuje Twój organizm, aby czuć się dobrze. Nauczę Cię wszystkiego tego co sama wypracowałam przez lata, a mianowicie zdrowej relacji z jedzeniem po to, aby skutecznie współpracować ze swoim ciałem. Rozpoznawać i reagować na sygnały jakie Ci wysyła. Wybierać produkty które Cię odżywiają, a eliminować te, po których objawy Twojej choroby zaostrzają się.
Jedzenie może być lekarstwem i jest paliwem dla organizmu. Może nas uzdrawiać, ale może też szkodzić.
Może powodować przypływ energii, łagodzić stany zapalne, korzystnie wpływać na mikrobiom jelitowy, na układ krążenia, ale i zafundować senność, rozdrażnienie, wzdęcia, bóle i zaparcia. Może wręcz zaostrzać objawy chorób.
Dieta to sposób odżywiania na stałe. Otrzymasz ode mnie narzędzie jakim jest plan żywieniowy wraz ze szczegółowym planem działania będącym wsparciem także od strony psychologicznej.
Jeśli zrozumiesz, że zasługujesz na to, aby być zdrowym i szczęśliwym człowiekiem i zaczniesz realizować mój plan, lepsze samopoczucie doprowadzi Cię do kolejnych zmian.
Jako psychodietetyk podchodzę do pacjenta holistyczne biorąc pod uwagę także styl życia, rytm dobowy, poziom stresu.

Dietę opracowuję w taki sposób, aby nic się nie marnowało. Każdy produkt jest wykorzystany.
Posiłki przygotowujesz z produktów ogólnodostępnych, na każdą kieszeń. Są smaczne, łatwe i szybkie w przygotowaniu (np. obiady gotowane na dwa dni).
 
 
 

HARMONOGRAM WSPÓŁPRACY

Aby skorzystać z mojej pomocy należy zarezerwować miejsce w grafiku poprzez wykupienie konsultacji. Sprzedaż odbywa się w konkretnych dniach. Informacja o dniu uruchomieniu zapisów pojawia się na mediach społecznościowych (Facebooku i Instagramie) oraz na wskazanej wyżej stronie sklepu.
Ilość miejsc dla nowych pacjentów oraz dostępność terminów uzależniona jest od tego, czy aktualnie prowadzeni pacjenci zostaną wypuszczeni spod mojej opieki (gotowi na samodzielną pracę) zwalniając w ten sposób miejsca dla kolejnych osób.

Czas, który poświęcam pacjentowi przed ułożeniem diety, jest ogromnie ważny. Spokojna, wnikliwa analiza informacji zawartych w formularzu, dołączonych wyników badań oraz informacji dodatkowych zawartych w wiadomości mailowej i uzyskanych podczas rozmowy w trakcie wizyty (wywiad medyczny) jest niezbędna, aby stworzyć strategię, według której będziemy działać. Jest jak układanie obrazka z rozrzuconych puzzli i ma na celu przekazanie Ci jak największej ilości istotnych informacji dotyczących Twojego stanu zdrowia i tego, według jakiego scenariusza będziemy pracować.

Konsultacja odbywa się dwuetapowo

Etap 1 – moje przygotowanie do konsultacji czyli analiza otrzymanej od pacjenta dokumentacji (kwestionariusz i wyniki badań) jeszcze przed spotkaniem. 

Nie otwieram i nie zapoznaję się z otrzymaną dokumentacją na konsultacji przy pacjencie.
Analizy otrzymanej dokumentacji dokonuję kilka dni przed spotkaniem, aby połączyć rozrzucone elementy układanki. Zestawić objawy i dolegliwości z załączonymi wynikami badań, ułożyć sobie w głowie i spisać wstępną strategię działania.  

Etap 2 – wizyta pacjenta stacjonarnie w gabinecie lub online z wykorzystaniem komunikatora Skype oraz po wizycie pisemne przedstawienie strategii działania – czas trwania konsultacji to 50 minut (zmiana od czerwca 2021).

Wywiad medyczny zebrany podczas wizyty jest niezbędny aby doprecyzować szczegóły oraz uzyskać odpowiedzi na kluczowe pytania które pojawiły się podczas analizy dokumentacji. 
Podsumowaniem wizyty jest przesłanie pacjentowi pisemnej strategii dietoterapii. W jakim celu? Dietoterapia ma sens wtedy, kiedy pacjent rozumie na czym polega choroba z którą się zmaga, co jest jej podłożem, jakie mogą być następstwa jeśli się ją lekceważy, jaki jest cel dietoterapii i jakie działania należy podjąć celem dojścia do zdrowia. To jest ogromnie ważne zwłaszcza jeśli kilka chorób nakłada się na siebie i wzajemnie na siebie oddziałuje. Gdybym wszystkie te informacje przekazała wyłącznie słownie podczas rozmowy, większość informacji “uleci”i za tydzień pacjent połowy nie będzie pamiętać. Forma pisemna jest też o tyle wygodna,  że do otrzymanych informacji można w każdej chwili sięgnąć i ponownie, na spokojnie je przeanalizować. Dziś, jutro, za miesiąc.
Ułatwia to także skupienie podczas rozmowy ponieważ nie ma konieczności robienia notatek.

Pisemna strategia to zwykle 10-20 stron informacji A4 w zależności od przypadku. 

W pisemnej strategii dietoterapii znajdują się m.in.:
 • kluczowe informacje dotyczące Twojej choroby lub chorób, jeśli jest ich kilka, czyli wszystko to, o czym bezwzględnie musisz wiedzieć, 
 • analiza i interpretacja dołączonych wyników badań,
 • szczegółowo rozpisana niezbędna suplementacja oraz oprócz zleconych dawek także szczegółowa informacja, z jakiego powodu włączam konkretny preparat, 
 • kluczowe aspekty dietoterapii czyli informacja o tym, jak będziemy działać i dlaczego,
 • informacje dotyczące tego, co jest ważne i najważniejsze, także od strony psychologicznej (regeneracja, rytym dobowy, aktywność fizyczna etc).

Konsultacje odbywają się w środy i czwartki od godziny 9-tej do godziny 17-tej.

Cena pierwszej, 50 minutowej konsultacji wynosi 580 zł.

Po konsultacji zaczynam pracę nad dietą (orientacyjny cennik diet znajduje się na dole strony).
Razem z dietą (planem żywieniowym) otrzymasz kilkustronicowy opis. Dokładnie się z nim zapoznaj przed rozpoczęciem diety, ponieważ zawarte w nim informacje są ogromnie istotne.

Dotyczą m.in.:

 • na czym polega dietoterapia na poziomie komórkowym i jaki to ma związek z Twoim schorzeniem,
 • co będzie istotne w procesie dietoterapii w Twoim przypadku,
 • jak zacząć, kiedy się ważyć, etc.,
 • jakie produkty są kluczowe w Twojej chorobie i dlaczego, 
 • podjadania między posiłkami,
 • spotkań towarzyskich (np. imieniny mamy, wesele koleżanki),
 • słodyczy,
 • nawodnienia,
 • aktywności fizycznej,
 • porad z zakresu psychodietetyki – organizacja czasu, dobry codzienny plan działania, etc.

Konsultacja kontrolna odbywa się w stacjonarnie w gabinecie lub online z wykorzystaniem wideorozmowy SKYPE i ma na celu analizę postępów dietoterapii, analizę nowych wyników badań, informacji zawartych w prowadzonym dzienniczku żywieniowym, weryfikację i ewentualną modyfikację zleconej suplementacji oraz odpowiedź na pytania, które pojawiły się w trakcie stosowania diety. Etap ten jest konieczny przed ułożeniem kolejnego planu żywieniowego jako ciągłość dietoterapii.

Czas trwania wizyty wynosi 25 minut – cena 200,- zł

Konsultacje dla pacjentów kontynuujących dietoterapię odbywają się w środy i czwartki do godziny 16-tej.

Ważne:

 • ilość miejsc w grafiku konsultacyjnym jest ograniczona i zarezerwowana głównie dla osób mających ciągłość dietoterapii,
 • w przypadku niezgłoszenia chęci kontynuacji diety w wyznaczonym terminie należy umówić się na konsultację tak jak nowe osoby, poprzez wykupienie konsultacji na stronie Konsultacja przed ułożeniem diety.

Konsultacja pilna przeznaczona jest dla pacjentów będących pod opieką dietetyczną. Przeprowadzana jest w formie rozmowy z wykorzystaniem komunikatora SKYPE lub telefonicznie.

Czas trwania rozmowy wynosi 15 minut – cena 200 zł

W ramach opieki mailowej wliczonej w cenę diety masz możliwość wysłania:
 • maila z pytaniami dotyczącymi diety – do 14 dni od jej otrzymania

WAŻNE!
Pytania, które nie dotyczą planu żywieniowego, a dotyczą stanu zdrowia, wyników badań, są prośbą o komentarz po odbytej w międzyczasie wizycie lekarskiej traktowane są jak konsultacja pilna i wymagają dokonania dodatkowej opłaty.
Po ustaleniu możliwości uzyskania konsultacji pilnej i otrzymaniu wpłaty ustalimy dogodny dla obydwu stron termin dodatkowej konsultacji SKYPE lub telefonicznej.

Nie odpowiadam na pytania mailowe, które nasuwają się w trakcie trwania diety. Jeśli takowe się pojawiają, należy zebrać je w listę i przedstawić podczas zaplanowanej, opłaconej konsultacji.

 

Nie da się być dobrym w każdej dziedzinie. Specjalizuję się w dietoterapii zaburzeń żołądkowo – jelitowych (SIBO, IBS, WZJG, refluks, dysbioza, dolegliwości trawienne), problemów skórnych (trądzik, AZS, egzema), zaburzeń glikemii (cukrzyca, insulinooporność), chorób autoimmunologicznych (Hashimoto, łuszczyca, RZS), niedoczynności tarczycy, oraz zaburzeń hormonalnych (PCOS).
Stale poszerzam swoją wiedzę i kompetencje regularnie uczestnicząc w dodatkowych szkoleniach z zakresu dietoterapii w/w schorzeń pod okiem najlepszych specjalistów oraz najważniejszych konferencjach dla dietetyków. 
Nie piszę diet w chorobach nowotworowych, chorobach wątroby i nerek oraz nietolerancji niklu. Nie pracuję z dziećmi poniżej 16 roku życia.
Jeśli przed rezerwacją terminu konsultacji masz jakieś pytania, napisz do mnie prywatną wiadomość na Facebooku lub maila (klik).
 
Standardowo u każdej osoby chcącej zredukować masę ciała chciałabym przeanalizować:
 • morfologię,
 • lipidogram,
 • poziom glukozy i insuliny na czczo (szczególnie u osób z insulinoopornością),
 • poziom witaminy D3,
U osób z niedoczynnością tarczycy i hashimoto dodatkowo:
 • TSH, ft3, ft4,
 • anty TPO i anty TG (od osób z Hashimoto),
 • ferrytynę,

U osób z cukrzycą typu I i II dodatkowo:

 • pomiar glukozy z 3 dni na czczo i 2 godziny po obiedzie

U osób z insulinoopornością dodatkowo:

 • oznaczenie poziomu glukozy i insuliny na czczo,
 • jeśli lekarz zlecił trzypunktową krzywą glukozowo – insulinową proszę dołączyć,
 • jeśli przyjmujesz metforminę (np. Metformax, Glucophage, Siofor, Avamina, Elform, Formrtoc, Metfogamma, Metformin, Metofor, Symformix) dłużej niż 6 miesięcy, proszę dołączyć także ferrytynę oraz poziom witaminy B12,

Od osób chcących zamówić dietę wegetariańską lub wegańską potrzebuję:

 • morfologię,
 • ferrytynę,
 • poziom witaminy B12,

Przy dolegliwościach żołądkowo – jelitowych:

 • morfologię,
 • ferrytynę,
 • poziom witaminy B12,
 • jeśli dodatkowo występuje nadwaga także glukozę i insulinę na czczo oraz lipidogram, 

Kiedy wykonać badania?
Ze względu na ograniczoną ilość miejsc dla nowych pacjentów badania najlepiej wykonać po wykupieniu konsultacji.
Wyniki badań wraz z formularzem należy przesłać nie później niż 7 dni przed planowanym terminem konsultacji, o którym zostaniesz poinformowana/y po wykupieniu konsultacji.

 

REGULAMIN WSPÓŁPRACY
Obowiązuje od dnia 01.01.2020r.

 1. Konsultacja oznacza wyłącznie:
  • wizytę stacjonarnie w gabinecie,
  • wizytę z wykorzystaniem komunikatora SKYPE,
 2. Wizyta oznacza kontakt osobisty w gabinecie lub poprzez komunikator SKYPE.
  Gabinet znajduje się w Otwocku, kod pocztowy 05-400, ul. Powstańców Warszawy 3 (Gabinety Lekarskie KOT CENTER).\
 3. Forma odbycia konsultacji nie wpływa na sposób postępowania z pacjentem.
 1. Warunkiem rozpoczęcia współpracy dietetycznej jest dokonanie zakupu pierwszej konsultacji na stronie https://qchenne-inspiracje.pl/products/konsultacja-dietetyczna/.
  W ciągu 2 dni od zakupu konsultacji zostanie potwierdzony mailowo jej termin, tj. dokładna data i godzina. Zostanie także podany adres e-mail, na który trzeba będzie przesłać wymagane przed konsultacją dokumenty.
 2. Na siedem dni przed planowanym terminem konsultacji należy przesłać maila z wypełnionym kwestionariuszem oraz wynikami badań podanymi na stronie https://qchenne-inspiracje.pl/dieta-indywidualna/#lista_badan.
 3. Kompletna dokumentacja (kwestionariusz, wyniki badań, mailowe informacje dodatkowe) jest niezbędna do analizy stanu zdrowia i przygotowania się Dietetyka do konsultacji.
 4. Konsultacja odbywa się w formie wizyty stacjonarnej w gabinecie lub rozmowy online z wykorzystaniem komunikatora SKYPE. Wszelkie pytania na temat strategii żywieniowej, stanu zdrowia, planu żywieniowego etc. należy zadać podczas tej rozmowy. Czas trwania wizyty to 50 minut (zmiana od czerwca 2021).
 5. Z powodu kolejnych oczekujących na wizytę pacjentów nie ma możliwości przedłużenia czasu trwania rozmowy jeśli pacjent spóźni się na umówioną wizytę. Wówczas wizyta ulega skróceniu o czas spóźnienia. Jeśli przyczyna opóźnienia leży po stronie dietetyka, umówione na kolejne godziny wizyty ulegają przesunięciu, o czym dietetyk poinformuje telefonicznie i mailowo.
 6. Drugim etapem pierwszej konsultacji jest przygotowanie i przesłanie pacjentowi pisemnej strategii dietoterapii (10-20 stron A4).
  W mailu ze strategią znajdą się m.in.:

  • kluczowe informacje dotyczące choroby lub chorób, jeśli jest ich kilka, czyli wszystko to, o czym bezwzględnie należy wiedzieć (wartość edukacyjna) jeśli zmagasz się z chorobą, 
  • analiza i interpretacja dołączonych wyników badań,
  • szczegółowo rozpisana niezbędna suplementacja oraz oprócz zleconych dawek także szczegółowa informacja, z jakiego powodu włączamy konkretny preparat, 
  • kluczowe aspekty dietoterapii czyli informacja o tym, jak będziemy działać i dlaczego, informacje dotyczące tego, co jest ważne i najważniejsze w Twoim przypadku, także od strony psychologicznej (regeneracja, rytym dobowy, aktywność fizyczna etc),
   Gdyby wszystkie w/w treści zostały przekazane wyłącznie słownie podczas rozmowy, większość informacji “uleci” i za tydzień pacjent połowy nie będzie pamiętać. Forma pisemna jest o tyle wygodna,  że do otrzymanych informacji można w każdej chwili sięgnąć i ponownie, na spokojnie je przeanalizować. Dziś, jutro, za miesiąc. Ułatwia to także skupienie podczas rozmowy, ponieważ nie ma konieczności robienia notatek.
 7. Konsekwencją przedstawionej na konsultacji strategii żywieniowej będzie rozpisanie planu żywieniowego za dodatkową opłatą. Przykładowy cennik znajduje się na stronie https://qchenne-inspiracje.pl/dieta-indywidualna/#cennik i jest cennikiem orientacyjnym. Wycena zawsze przedstawiana jest indywidualnie. Plan żywieniowy przesyłany jest w ciągu 7 dni od otrzymania wpłaty.
 8. Chęć kontynuowania współpracy należy zgłosić najpóźniej w piątym tygodniu stosowania planu żywieniowego. Gwarantuje to uzyskanie terminu w grafiku kontynuacyjnym, ale pacjent zapisywany jest zgodnie z dyspozycyjnością dietetyka na pierwszy wolny termin, dlatego celem ciągłości dietoterapii sugerowane są wcześniejsze zapisy tj. podczas odbywanej konsultacji.
 1. O konsultacji kontrolnej możemy mówić wtedy, kiedy pacjent jest pod opieką dietetyczną, a od poprzedniej konsultacji nie minęło więcej niż 3 miesiące. Termin takiej konsultacji ustalany jest indywidualnie z dietetykiem.
 2. Po zarezerwowaniu terminu dogodnego dla obu stron dietetyk oczekuje wpłaty za konsultację w ciągu następnych 7 dni. Nie dokonanie opłaty oznacza zwolnienie terminu i skutkuje wykreśleniem z grafiku.
 3. Na dwa dni przed planowanym terminem konsultacji należy przesłać maila z wypełnionym dzienniczkiem żywieniowym oraz sugerowanymi wynikami badań. Jeśli dokumenty nie zostaną dostarczone, podczas konsultacji dietetyk oprze się na wywiadzie z pacjentem. Wyniki badań i dzienniczek należy przesłać jako załącznik, nie poprzez wklejenie do treści maila. Załączniki powinny być w formie skanu lub zdjęcia, a plik nie powinien przekraczać 1MB.
  Proszę nie zadawać pytań w mailu z dokumentacją.
 4. Wszelkie pytania na temat strategii żywieniowej, stanu zdrowia, planu żywieniowego etc. należy zadać podczas konsultacji. Czas trwania wizyty to 25 minut.
 5. Po zakończeniu konsultacji dietetyk nie odpowiada mailowo na pytania, które nie zostały zadane podczas rozmowy. Wyjątkiem jest sytuacja, kiedy na konsultacji ustalono z dietetykiem konieczność dosłania dodatkowych informacji lub wyników badań.
 6. Umówioną konsultację można przełożyć na inny termin, o ile jest wolne miejsce w grafiku. Należy wówczas zgłosić taką chęć minimum 3 dni przed planowanym terminem konsultacji. Niestawienie się na umówioną konsultację (wizyta w gabinecie, dostępność na SKYPE) oraz brak kontaktu skutkuje nie odbyciem się konsultacji bez możliwości zwrotu dokonanej opłaty. 
 7. Konsultacje kontrolne mają na celu analizę postępów dietoterapii, analizę nowych wyników badań, informacji zawartych w prowadzonym dzienniczku żywieniowym, weryfikację i ewentualną modyfikację zleconej suplementacji, oraz uzyskanie odpowiedzi na pytania, które pojawiły się w trakcie stosowania diety.
  Czas przeznaczony na konsultację kontrolną wynosi 25 minut.
  Chęć kontynuowania współpracy należy zgłosić najpóźniej w piątym tygodniu stosowania diety.
  Gwarantuje to uzyskanie terminu w grafiku kontynuacyjnym, ale pacjent zapisywany jest zgodnie z dyspozycyjnością dietetyka na pierwszy wolny termin dlatego celem ciągłości dietoterapii sugerowane są wcześniejsze zapisy tj. podczas odbywanej konsultacji zapis od razu na kolejną.
 8. Z powodu kolejnych oczekujących na wizytę pacjentów nie ma możliwości przedłużenia czasu trwania konsultacji jeśli pacjent spóźni się na umówioną wizytę. Wówczas wizyta ulega skróceniu o czas spóźnienia. Dotyczy to także konsultacji SKYPE, dlatego proszę być obecnym przy komputerze o wyznaczonej godzinie.
  Jeśli przyczyna opóźnienia leży po stronie dietetyka wizyty ulegają wydłużeniu. Pacjenci zostaną powiadomieni o tym fakcie.
 9. W przypadku braku ciągłości dietoterapii należy umówić się na konsultację tak jak nowe osoby, poprzez wykupienie konsultacji na stronie Konsultacja przed ułożeniem diety.

W korespondencji mailowej proszę pod treścią wiadomości zachowywać wcześniejszą korespondencję.

 1. Forma przesyłania dokumentacji.
  Wszelką dokumentację, w tym kwestionariusz, wyniki badań i dzienniczek żywieniowy, należy przesyłać jako załączniki, nie poprzez wklejenie do treści maila. Załączniki powinny być w formie pliku xls, doc, pdf, jpg (skan lub zdjęcie), a każdy plik nie powinien przekraczać 500kB.
  Proszę nie zadawać pytań w mailu z dokumentacją.
 2. Po zakończeniu konsultacji dietetyk nie odpowiada mailowo na pytania, które nie zostały zadane podczas rozmowy. Wyjątkiem jest sytuacja, kiedy na konsultacji ustalono z dietetykiem konieczność dosłania dodatkowych informacji lub wyników badań.
 3. Pytania dotyczące plany żywieniowego.
  Po otrzymaniu planu żywieniowego, zgodnie z zasadami opieki mailowej, można wysłać pytania dotyczące otrzymanego planu. Można wysłać 2 maile, pierwszy do 7, a drugi do 14 dni od otrzymania planu. Pytania, które nie dotyczą planu żywieniowego, a dotyczą stanu zdrowia, wyników badań, są prośbą o komentarz po odbytej w międzyczasie wizycie lekarskiej, są traktowane jak konsultacja pilna i wymagają dokonania dodatkowej opłaty.
 4. Maile z pytaniami po konsultacji.
  Ponieważ każdy dzień pracy rozplanowany jest godzinowo albo na pisanie planu żywieniowego dla pacjentów albo na konsultacje, dietetyk nie udziela odpowiedzi na pytania, które nie zostały zadane podczas konsultacji, a które pojawiają się pomiędzy konsultacjami. Dietetyk nie udziela także komentarzy po odbytej przez pacjenta między konsultacjami wizycie lekarskiej, nie interpretuje wyników badań, które pacjent wykona między konsultacjami, etc.
  Wyjątkiem jest sytuacja, kiedy na konsultacji ustalono z dietetykiem konieczność dosłania dodatkowych informacji lub wyników badań.
  Pytania, które pojawiają się między konsultacjami, należy zebrać w listę i przedstawić podczas zaplanowanej, opłaconej konsultacji lub konsultacji pilnej.
  Wykluczone są sytuacje w których po całym dniu pracy z umówionymi na konkretne godziny pacjentami (przeprowadzane konsultacje) lub pracy nad ułożeniem planu żywieniowego dla umówionych na dany dzień pacjentów, pracę dietetyka paraliżują otrzymane maile.
  Wykluczone są sytuacje, w których kosztem czasu zarezerwowanego dla danej osoby na napisanie planu żywieniowego dietetyk odpisuje na maile, oraz sytuacje, kiedy dietetyk odpisuje na maile do późnych godzin wieczornych po godzinach pracy.
 5. Konsultacja pilna.
  Jeśli sytuacja jest pilna, można skorzystać z płatnej konsultacji pilnej. Wówczas należy wysłać maila i ustalić dogodny termin na konsultację SKYPE lub telefoniczną i dokonać opłaty konsultacyjnej.

Zmiana terminu konsultacji.
Umówioną konsultację można przełożyć na inny termin, o ile jest wolne miejsce w grafiku. Należy wówczas zgłosić taką chęć minimum 3 dni przed planowanym terminem konsultacji.  Niestawienie się na umówioną konsultację (wizyta w gabinecie, dostępność na SKYPE), rezygnacja z konsultacji na 3 lub mniej dni przed jej terminem oraz brak kontaktu skutkuje bezpowrotną utratą zarezerwowanego terminu bez możliwości zwrotu dokonanej opłaty.

 1. Po konsultacji i akceptacji zaproponowanej strategii wpisuję w grafik do rozpisania diety. Otrzymasz wówczas numer konta, na który należy dokonać wpłaty za napisanie diety oraz nowy adres e-mali, za pomocą którego będziemy się kontaktować.
 2. Do pracy nad dietą przystępuję w momencie zaksięgowania wpłaty na koncie.
 3. Czas oczekiwania na dietę wynosi zwykle do 7 dni roboczych licząc od dnia zaksięgowania wpłaty na koncie. Zawsze informuję mailowo, w który dzień prześlę dietę.
  Nie pracuję w weekendy, święta, w czasie urlopu i w dni ustawowo wolne od pracy.
 4. Po otrzymaniu zamówionej diety nie ma możliwości jej modyfikacji, (np. po otrzymaniu diety przypomniało mi się że boli mnie brzuch po papryce, ale nie napisałam tego w formularzu) ale jest możliwość konsultacji i ustalenia zamienników.
 5. Dieta zawiera 3- 4 – 5 – 6 posiłków i jest rozpisana na 2 lub 4 tygodnie w zależności od jej rodzaju. Optymalnym jest, aby pierwszym dniem każdego tygodnia diety był poniedziałek, ale można rozpocząć dietę w dowolnym dniu tygodnia.
 6. Osoba zamawiająca dietę musi posiadać wagę kuchenną, ponieważ nie wszystkie produkty da się ilościowo określić za pomocą miar domowych.

 

Co oferuję?
img1
DIETA INDYWIDUALNA
redukcja, Hashimoto, NT, IO, PCOS, WZJG, cukrzyca, fodmap i in.
ZAMÓW DIETĘ
img1
Gotowe diety
7-dniowe jadłospisy o niskim indeksie glikemicznym
SKLEP
img1
MOJE KSIĄŻKI
porady żywieniowe i przepisy bezglutenowe, bezmleczne i bezjajeczne
SKLEP
img1
Fit PLANER
Planer, który pomoże Ci zmienić złe nawyki żywieniowe i
zaplanować czas
SKLEP
img1
GOTOWE JADŁOSPISY NA CAŁY ROK
dla osób zdrowych
CZYTAJ WIĘCEJ
img1
ZRÓB ZAKUPY
Sklepy oferujące rabaty dla moich czytelników
CZYTAJ WIĘCEJ
Instagram
Tkanka tłuszczowa odkłada Ci się w okolicy jamy brzusznej? Dlaczego tak się dzieje! 

#redukcja #odchudzanie #odchudzamsie #odchudzaniezgłową #redukcjatkankitłuszczowej #redukcjawagi #insulinooporność #hashimoto

Tkanka tłuszczowa odkłada Ci się w okolicy jamy brzusznej? Dlaczego tak się dzieje!

#redukcja #odchudzanie #odchudzamsie #odchudzaniezgłową #redukcjatkankitłuszczowej #redukcjawagi #insulinooporność #hashimoto
...

1587 41
Tradycyjne korzenne pierniczki last minute - gotowe do zjedzenia natychmiast 🍪

Składniki na ok. 60 pierniczków: 
🍪300 gramów masła
🍪250 gramów płynnego miodu
🍪100 gramów cukru
🍪3 żółtka
🍪5 łyżek śmietany kremówki 30%
🍪1 kg mąki orkiszowej typ. 700 lub 650
🍪3 łyżki przyprawy do piernika
🍪łyżka kakao
🍪czubata łyżka cynamonu
🍪2 łyżeczki imbiru mielonego
🍪1 łyżeczka proszku do pieczenia
🍪2 łyżeczki sody oczyszczonej

Przygotowanie:
1. W rondelku rozpuszczamy masło. Dodajemy cukier, miód, przyprawę do piernika, kakao, imbir i cynamon. Podgrzewamy na małym ogniu cały czas mieszając, aż wszystkie składniki dokładnie się połączą. Zestawiamy z ognia, studzimy.
2. Wystudzoną masę miodową wlewamy do miski. Miksujemy dodając żółtka, proszek do pieczenia i sodę oczyszczoną. Cały czas miksując dodajemy mąkę. Zagniatamy ciasto. Ma być gładkie i sprężyste jak plastelina. Polecam użyć robota planetarnego lub poprosić o wyrobienie mężczyznę o silnych dłoniach.
3. Zagniecione ciasto wstawiamy do lodówki na 1,5 godziny. Rozwałkowujemy partiami na posypanej mąką silikonowej (najlepiej) stolnicy. Przy pomocy foremek wykrawamy dowolne kształty i układamy na blaszce wyłożonej papierem do pieczenia. Pieczemy 7 minut w piekarniku nagrzanym do 180 stopni (bez termoobiegu).
4. Wystudzone pierniczki dowolnie dekorujemy.

#pierniczki #pierniki #pierniczkiświąteczne #piernikiświąteczne #klimatświąt

Tradycyjne korzenne pierniczki last minute - gotowe do zjedzenia natychmiast 🍪

Składniki na ok. 60 pierniczków:
🍪300 gramów masła
🍪250 gramów płynnego miodu
🍪100 gramów cukru
🍪3 żółtka
🍪5 łyżek śmietany kremówki 30%
🍪1 kg mąki orkiszowej typ. 700 lub 650
🍪3 łyżki przyprawy do piernika
🍪łyżka kakao
🍪czubata łyżka cynamonu
🍪2 łyżeczki imbiru mielonego
🍪1 łyżeczka proszku do pieczenia
🍪2 łyżeczki sody oczyszczonej

Przygotowanie:
1. W rondelku rozpuszczamy masło. Dodajemy cukier, miód, przyprawę do piernika, kakao, imbir i cynamon. Podgrzewamy na małym ogniu cały czas mieszając, aż wszystkie składniki dokładnie się połączą. Zestawiamy z ognia, studzimy.
2. Wystudzoną masę miodową wlewamy do miski. Miksujemy dodając żółtka, proszek do pieczenia i sodę oczyszczoną. Cały czas miksując dodajemy mąkę. Zagniatamy ciasto. Ma być gładkie i sprężyste jak plastelina. Polecam użyć robota planetarnego lub poprosić o wyrobienie mężczyznę o silnych dłoniach.
3. Zagniecione ciasto wstawiamy do lodówki na 1,5 godziny. Rozwałkowujemy partiami na posypanej mąką silikonowej (najlepiej) stolnicy. Przy pomocy foremek wykrawamy dowolne kształty i układamy na blaszce wyłożonej papierem do pieczenia. Pieczemy 7 minut w piekarniku nagrzanym do 180 stopni (bez termoobiegu).
4. Wystudzone pierniczki dowolnie dekorujemy.

#pierniczki #pierniki #pierniczkiświąteczne #piernikiświąteczne #klimatświąt
...

1812 134

Masz problem z utrzymaniem zdrowych nawyków żywieniowych ?
Mam coś, co Ci pomoże !
Czytaj więcej